Про нас

ТзОВ Фірма “Сяйво” – підприємство з незвичайною історією. Підпільна різьбярсько-рукодільна майстерня під керівництвом Володимира Спільника, яка вже у 80-ті роки займалася реставрацією та виготовленням предметів церковної атрибутики, лише у 1991 році змогла нарешті офіційно займатись такою діяльністю, та була зареєстрована під її нинішньою назвою.

Поєднуючи багатий досвід і давні традиції деревообробки з новітніми технологіями, за останні два десятиліття підприємство кардинально підвищило якість та розширило асортимент своєї продукції, а сформований роками висококваліфікований колектив, здатний вирішувати найскладніші завдання.

Підприємство забезпечує повний цикл виробництва, від лісопиляння до встановлення готового вікна чи дверей у замовника, та їх подальшого гарантійного обслуговування. Наявність власних сушильних камер дозволяє повністю контролювати якість сушіння деревини використовуючи м’які режими сушіння і не купувати сировини сумнівної якості. Породи дерева, які використовуються для виготовлення наших виробів, це передусім сосна, вільха, дуб, ясен, та фруктові дерева. Покриття деревини здійснюється високоякісними лакофарбовими матеріалами виробництва Німеччини, Італії, Іспанії, Фінландії, Швеції.

Клієнт може замовити вироби за індивідуальним проектом, адже усі наші вироби виготовляються на індивідуальне замовлення, і можуть бути як стандартних так і нестандартних розмірів. Висока якість продукції та дбайливе відношення до історичної спадщини дозволили нашим фахівцям відтворити дизайн багатьох стародавніх вікон та дверей у центральній частині Львова. Роберт Домс, Панська Чарка, Дель Песто, Криївка, Пузата Хата, Монс Піус, Кентавр, Грушевський, Наш Двір, та багато інших культових закладів Львова – результат нашої наполегливої праці, професіоналізму та мистецького бачення.

У сучасному світі, де все швидко змінюється, виглядає неймовірним, що термін експлуатації деяких наших виробів (наприклад іконостасів) сягає понад 300 років. Додамо врешті, що підприємство має гнучку цінову політику, а вартість виробів залежить від об’єму замовлення, його складності, деревини та умов монтажу.