Вікна

Виробництво “Євровікон” базується на основі 3-х шарового клеєного бруса (дуб, сосна, вільха) з використанням водостійкого клею, що забезпечує стійкість до деформації, вологості та температурних перепадів. Поверхня вікон ретельно обробляється та покривається екологічно чистими водними лаками (Remmers, Gori, Sigma, Vernicolor) з широким вибором кольорів та відтінків.Наші євровікна оснащені якісною фурнітурою з багатофункціональними механізмами відкривання та ущільнювачами провідних виробників (Roto, Sigenia).

Для забезпечення високих показників тепло та шумоізоляції пропонуємо склопакети різних типів: однокамерні, двокамерні, енергозаощаджуючі та тоновані. Додатково Ви можете замовити євровікна з різьбою, дерев’яними накладними шпросами, зі шпросами в склопакеті різної товщини та кольору.

Наше підприємство також виготовляє вітрини, стилізовані під старовину вікна та класичні “фінські” вікна з використанням сучасних ущільнювачів та герметиків.

Дерев’яні вікна - це єдині вікна, які зроблені з натурального матеріалу, тому їх гордо іменують “екологічними” або ”природними”. Вони відмінно виглядають у поєднанні з дерев’яними підвіконнями, а у гармонії з дерев’яними меблями довершать інтер'єр приміщення.