Двері

Двері фірми “Сяйво” виготовляються з високоякісного натурального дерева різних порід (сосна, вільха, дуб, ясен та ін.) за системою тришарової склейки, що забезпечує виняткову стабільність форми та стійкість до деформацій.Двері виготовляються на замовлення за відповідними замірами в різноманітних стилях та варіантах дизайну, а модельний ряд задовольнить найвибагливіших клієнтів. Лакофарбове покриття від провідних європейських фірм Vernicolor, Herlack, Vernilegno, Sayerlack, Remmers, Sikkens, Milesi, Sigma, Glassohyd, дає необмежений вибір кольорів, відтінків та ефектів (патини, старіння, перлового відблиску та ін).Використовується широкий спектр ущільнювачів та фурнітури провідних виробників.

Фірма займається також облицюванням броньованих дверей та реставрацією і відновленням дизайну старовинних вікон та дверей (зокрема у співпраці з видатними львівськими дизайнерами та Академією Мистецтв).

Підприємство доставить Вам безкоштовно Ваші вироби в межах міста Львова та його околиць. Ми також на замовлення встановлюємо наші вироби, та несемо повну відповідальність за їх якісне встановлення та обслуговування.

 

Ексклюзивні двері:

 

Вхідні двері:

Міжкімнатні двері: